450HFG1000MBN40X75
RubyconRubycon
450HFG1000MBN40X75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450HFG1000MBN40X75
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
listoch: 1.450HFG1000MBN40X75.pdf2.450HFG1000MBN40X75.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450HFG1000MBN40X75
Číslo dielu 450HFG1000MBN40X75 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4806 pcs Dátový hárok 1.450HFG1000MBN40X75.pdf2.450HFG1000MBN40X75.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 4.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.258A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3302
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.031" (77.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose