450BXW82MEFC16X35
RubyconRubycon
450BXW82MEFC16X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450BXW82MEFC16X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450BXW82MEFC16X35.pdf2.450BXW82MEFC16X35.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450BXW82MEFC16X35
Číslo dielu 450BXW82MEFC16X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 80232 pcs Dátový hárok 1.450BXW82MEFC16X35.pdf2.450BXW82MEFC16X35.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.725A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1367
450BXW82MEFCEFR16X35
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 82µF aplikácia General Purpose