450BXF10MT810X16
RubyconRubycon
450BXF10MT810X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450BXF10MT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450BXF10MT810X16.pdf2.450BXF10MT810X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 450BXF10MT810X16
Číslo dielu 450BXF10MT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81485 pcs Dátový hárok 1.450BXF10MT810X16.pdf2.450BXF10MT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria BXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4010-1
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 10µF