450BXC10MEFCT810X20
RubyconRubycon
450BXC10MEFCT810X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 450BXC10MEFCT810X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
listoch: 1.450BXC10MEFCT810X20.pdf2.450BXC10MEFCT810X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 450BXC10MEFCT810X20
Číslo dielu 450BXC10MEFCT810X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 218984 pcs Dátový hárok 1.450BXC10MEFCT810X20.pdf2.450BXC10MEFCT810X20.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 99mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-4199-3
450BXC10MEFCT810X20-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose