420VXS330MEFC30X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420VXS330MEFC30X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420VXS330MEFC30X40.pdf2.420VXS330MEFC30X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 420VXS330MEFC30X40
Číslo dielu 420VXS330MEFC30X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29860 pcs Dátový hárok 1.420VXS330MEFC30X40.pdf2.420VXS330MEFC30X40.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria VXS Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.548A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
420VXS150MEFC22X35
420VXS150MEFC22X35
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Skladom: 32660 pcs
Stiahnuť ▼: 420VXS150MEFC22X35.pdf
RFQ
420X
420X
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND