420VXG470MEFC35X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420VXG470MEFC35X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420VXG470MEFC35X40.pdf2.420VXG470MEFC35X40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 420VXG470MEFC35X40
Číslo dielu 420VXG470MEFC35X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23152 pcs Dátový hárok 1.420VXG470MEFC35X40.pdf2.420VXG470MEFC35X40.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.93A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.702A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF