420USH390MEFC30X30
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420USH390MEFC30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420USH390MEFC30X30.pdf2.420USH390MEFC30X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 420USH390MEFC30X30
Číslo dielu 420USH390MEFC30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17859 pcs Dátový hárok 1.420USH390MEFC30X30.pdf2.420USH390MEFC30X30.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria USH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.178A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 390µF