420MXH100MEFCSN22X25
RubyconRubycon
420MXH100MEFCSN22X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420MXH100MEFCSN22X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
listoch: 1.420MXH100MEFCSN22X25.pdf2.420MXH100MEFCSN22X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 420MXH100MEFCSN22X25
Číslo dielu 420MXH100MEFCSN22X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97119 pcs Dátový hárok 1.420MXH100MEFCSN22X25.pdf2.420MXH100MEFCSN22X25.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria MXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.19A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-1982
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose