420KXW68MEFC16X30
RubyconRubycon
420KXW68MEFC16X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 420KXW68MEFC16X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
listoch: 1.420KXW68MEFC16X30.pdf2.420KXW68MEFC16X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 420KXW68MEFC16X30
Číslo dielu 420KXW68MEFC16X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60653 pcs Dátový hárok 1.420KXW68MEFC16X30.pdf2.420KXW68MEFC16X30.pdf
Napätie - hodnotené 420V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 68µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 68µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
420KXW56MEFC12.5X40
420KXW56MEFC12.5X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL