400WXA3.3MEFCT810X9
RubyconRubycon
400WXA3.3MEFCT810X9 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400WXA3.3MEFCT810X9
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400WXA3.3MEFCT810X9.pdf2.400WXA3.3MEFCT810X9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400WXA3.3MEFCT810X9
Číslo dielu 400WXA3.3MEFCT810X9 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 363694 pcs Dátový hárok 1.400WXA3.3MEFCT810X9.pdf2.400WXA3.3MEFCT810X9.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria WXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 40mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3.3µF aplikácia Automotive