400USH470MEFC25X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400USH470MEFC25X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.400USH470MEFC25X50.pdf2.400USH470MEFC25X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400USH470MEFC25X50
Číslo dielu 400USH470MEFC25X50 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8677 pcs Dátový hárok 1.400USH470MEFC25X50.pdf2.400USH470MEFC25X50.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria USH hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose