400TXW120MEFC18X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400TXW120MEFC18X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
listoch: 1.400TXW120MEFC18X30.pdf2.400TXW120MEFC18X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400TXW120MEFC18X30
Číslo dielu 400TXW120MEFC18X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44103 pcs Dátový hárok 1.400TXW120MEFC18X30.pdf2.400TXW120MEFC18X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitné 120µF