400SXW33MEFC16X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400SXW33MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400SXW33MEFC16X25.pdf2.400SXW33MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400SXW33MEFC16X25
Číslo dielu 400SXW33MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83111 pcs Dátový hárok 1.400SXW33MEFC16X25.pdf2.400SXW33MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria SXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 253mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF