400SAW39MEFCGC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400SAW39MEFCGC18X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400SAW39MEFCGC18X20.pdf2.400SAW39MEFCGC18X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400SAW39MEFCGC18X20
Číslo dielu 400SAW39MEFCGC18X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68971 pcs Dátový hárok 1.400SAW39MEFCGC18X20.pdf2.400SAW39MEFCGC18X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria SAW Ripple Current @ nízkej frekvencie 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 287.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 39µF