400QXW150MEFC16X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400QXW150MEFC16X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400QXW150MEFC16X40.pdf2.400QXW150MEFC16X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400QXW150MEFC16X40
Číslo dielu 400QXW150MEFC16X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35043 pcs Dátový hárok 1.400QXW150MEFC16X40.pdf2.400QXW150MEFC16X40.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria QXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.38A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF