400PX10MEFC12.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400PX10MEFC12.5X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.400PX10MEFC12.5X20.pdf2.400PX10MEFC12.5X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400PX10MEFC12.5X20
Číslo dielu 400PX10MEFC12.5X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124685 pcs Dátový hárok 1.400PX10MEFC12.5X20.pdf2.400PX10MEFC12.5X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria PX hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 34 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10µF aplikácia General Purpose