400MXH120MEFC20X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400MXH120MEFC20X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
listoch: 1.400MXH120MEFC20X30.pdf2.400MXH120MEFC20X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400MXH120MEFC20X30
Číslo dielu 400MXH120MEFC20X30 Výrobca Rubycon
popis SNAP TERMINAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 38540 pcs Dátový hárok 1.400MXH120MEFC20X30.pdf2.400MXH120MEFC20X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXH hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 120µF aplikácia General Purpose