400MXG680MEFCSN35X45
RubyconRubycon
400MXG680MEFCSN35X45 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400MXG680MEFCSN35X45
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400MXG680MEFCSN35X45.pdf2.400MXG680MEFCSN35X45.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400MXG680MEFCSN35X45
Číslo dielu 400MXG680MEFCSN35X45 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14724 pcs Dátový hárok 1.400MXG680MEFCSN35X45.pdf2.400MXG680MEFCSN35X45.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria MXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.178A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2991
400MXG680MEFCSN35X45-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose