400MXG180MEFCSN20X40
RubyconRubycon
400MXG180MEFCSN20X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400MXG180MEFCSN20X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400MXG180MEFCSN20X40.pdf2.400MXG180MEFCSN20X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400MXG180MEFCSN20X40
Číslo dielu 400MXG180MEFCSN20X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56486 pcs Dátový hárok 1.400MXG180MEFCSN20X40.pdf2.400MXG180MEFCSN20X40.pdf
tolerancia 180µF Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm) séria MXG
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 400V Balík / puzdro -
Ostatné mená 1189-3386 Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 1.23A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 400MXG180MEFCSN20X40 Životnosť @ Temp. -
impedancia - Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšírený popis 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP aplikácia 3000 Hrs @ 105°C