400KXW27MEFC10X30
RubyconRubycon
400KXW27MEFC10X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400KXW27MEFC10X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400KXW27MEFC10X30.pdf2.400KXW27MEFC10X30.pdf
  • správa
Špecifikácie 400KXW27MEFC10X30
Číslo dielu 400KXW27MEFC10X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95692 pcs Dátový hárok 1.400KXW27MEFC10X30.pdf2.400KXW27MEFC10X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria KXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 27µF