400KXF150MEFC30X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400KXF150MEFC30X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400KXF150MEFC30X20.pdf2.400KXF150MEFC30X20.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 400KXF150MEFC30X20
Číslo dielu 400KXF150MEFC30X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21193 pcs Dátový hárok 1.400KXF150MEFC30X20.pdf2.400KXF150MEFC30X20.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria KXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.12A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF