400HXG150MEFCSN25X25
RubyconRubycon
400HXG150MEFCSN25X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400HXG150MEFCSN25X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400HXG150MEFCSN25X25.pdf2.400HXG150MEFCSN25X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400HXG150MEFCSN25X25
Číslo dielu 400HXG150MEFCSN25X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59808 pcs Dátový hárok 1.400HXG150MEFCSN25X25.pdf2.400HXG150MEFCSN25X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria HXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.002A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2853
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose