400HXC270MEFC35X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400HXC270MEFC35X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400HXC270MEFC35X30.pdf2.400HXC270MEFC35X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 400HXC270MEFC35X30
Číslo dielu 400HXC270MEFC35X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 22618 pcs Dátový hárok 1.400HXC270MEFC35X30.pdf2.400HXC270MEFC35X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria HXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 270µF