400HXC180MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400HXC180MEFC30X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400HXC180MEFC30X30.pdf2.400HXC180MEFC30X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 400HXC180MEFC30X30
Číslo dielu 400HXC180MEFC30X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 15184 pcs Dátový hárok 1.400HXC180MEFC30X30.pdf2.400HXC180MEFC30X30.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria HXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.254A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 180µF