400HFG680MBN35X60
RubyconRubycon
400HFG680MBN35X60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400HFG680MBN35X60
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400HFG680MBN35X60.pdf2.400HFG680MBN35X60.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 400HFG680MBN35X60
Číslo dielu 400HFG680MBN35X60 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11506 pcs Dátový hárok 1.400HFG680MBN35X60.pdf2.400HFG680MBN35X60.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3260
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose