400HFG1000MBN45X50
RubyconRubycon
400HFG1000MBN45X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400HFG1000MBN45X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
listoch: 1.400HFG1000MBN45X50.pdf2.400HFG1000MBN45X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 400HFG1000MBN45X50
Číslo dielu 400HFG1000MBN45X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6624 pcs Dátový hárok 1.400HFG1000MBN45X50.pdf2.400HFG1000MBN45X50.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.772" Dia (45.00mm)
séria HFG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.054A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - 4 Lead Ostatné mená 1189-3266
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose