400CXW100MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400CXW100MEFC18X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu PENCIL CAP
listoch: 1.400CXW100MEFC18X25.pdf2.400CXW100MEFC18X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 400CXW100MEFC18X25
Číslo dielu 400CXW100MEFC18X25 Výrobca Rubycon
popis PENCIL CAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50632 pcs Dátový hárok 1.400CXW100MEFC18X25.pdf2.400CXW100MEFC18X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria CXW hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
400CXW100MEFC14.5X40
400CXW100MEFC14.5X40
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Skladom: 57459 pcs
Stiahnuť ▼: 400CXW100MEFC14.5X40.pdf
RFQ
400CNQ045
400CNQ045
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE MODULE 45V 200A TO244AB