400BXF27MGC18X16
RubyconRubycon
400BXF27MGC18X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXF27MGC18X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXF27MGC18X16.pdf2.400BXF27MGC18X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 400BXF27MGC18X16
Číslo dielu 400BXF27MGC18X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70572 pcs Dátový hárok 1.400BXF27MGC18X16.pdf2.400BXF27MGC18X16.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria BXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 384mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1632-1
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 27µF aplikácia General Purpose