400BXA33MGC16X25
RubyconRubycon
400BXA33MGC16X25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400BXA33MGC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400BXA33MGC16X25.pdf2.400BXA33MGC16X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 400BXA33MGC16X25
Číslo dielu 400BXA33MGC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4928 pcs Dátový hárok 1.400BXA33MGC16X25.pdf2.400BXA33MGC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria BXA Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 640mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose