400AXW120MEFC18X35
RubyconRubycon
400AXW120MEFC18X35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 400AXW120MEFC18X35
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
listoch: 1.400AXW120MEFC18X35.pdf2.400AXW120MEFC18X35.pdf
  • správa
Špecifikácie 400AXW120MEFC18X35
Číslo dielu 400AXW120MEFC18X35 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5396 pcs Dátový hárok 1.400AXW120MEFC18X35.pdf2.400AXW120MEFC18X35.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria AXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 670mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.005A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 120µF aplikácia General Purpose