35ZT560M12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZT560M12.5X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZT560M12.5X25.pdf2.35ZT560M12.5X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZT560M12.5X25
Číslo dielu 35ZT560M12.5X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69748 pcs Dátový hárok 1.35ZT560M12.5X25.pdf2.35ZT560M12.5X25.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 855mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 24 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose