35ZT100MT78X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZT100MT78X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZT100MT78X11.5.pdf2.35ZT100MT78X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZT100MT78X11.5
Číslo dielu 35ZT100MT78X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 219267 pcs Dátový hárok 1.35ZT100MT78X11.5.pdf2.35ZT100MT78X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZT Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 94 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose