35ZLK560MT810X25
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLK560MT810X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLK560MT810X25.pdf2.35ZLK560MT810X25.pdf
  • správa
Špecifikácie 35ZLK560MT810X25
Číslo dielu 35ZLK560MT810X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 156939 pcs Dátový hárok 1.35ZLK560MT810X25.pdf2.35ZLK560MT810X25.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLK Ripple Current @ nízkej frekvencie 948mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 24 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose