35ZLJ470M10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLJ470M10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.35ZLJ470M10X16.pdf2.35ZLJ470M10X16.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZLJ470M10X16
Číslo dielu 35ZLJ470M10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 316193 pcs Dátový hárok 1.35ZLJ470M10X16.pdf2.35ZLJ470M10X16.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená 1189-4073
35ZLJ470M10X16-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF