35ZLJ1500M16X20
RubyconRubycon
35ZLJ1500M16X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLJ1500M16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLJ1500M16X20.pdf2.35ZLJ1500M16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZLJ1500M16X20
Číslo dielu 35ZLJ1500M16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77612 pcs Dátový hárok 1.35ZLJ1500M16X20.pdf2.35ZLJ1500M16X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.998A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.33A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 21 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose