35ZLH680MEFC10X23
RubyconRubycon
35ZLH680MEFC10X23 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLH680MEFC10X23
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLH680MEFC10X23.pdf2.35ZLH680MEFC10X23.pdf
  • správa
Špecifikácie 35ZLH680MEFC10X23
Číslo dielu 35ZLH680MEFC10X23 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 337953 pcs Dátový hárok 1.35ZLH680MEFC10X23.pdf2.35ZLH680MEFC10X23.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.238A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1749
35ZLH680MEFC10X23-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 18 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF