35ZLH270M8X16
RubyconRubycon
35ZLH270M8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLH270M8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLH270M8X16.pdf2.35ZLH270M8X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 35ZLH270M8X16
Číslo dielu 35ZLH270M8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5813 pcs Dátový hárok 1.35ZLH270M8X16.pdf2.35ZLH270M8X16.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 625mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1301
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 45 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 270µF aplikácia General Purpose