35ZLH1500MEFC16X20
RubyconRubycon
35ZLH1500MEFC16X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLH1500MEFC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLH1500MEFC16X20.pdf2.35ZLH1500MEFC16X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 35ZLH1500MEFC16X20
Číslo dielu 35ZLH1500MEFC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161968 pcs Dátový hárok 1.35ZLH1500MEFC16X20.pdf2.35ZLH1500MEFC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.25A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-2966
35ZLH1500MEFC16X20-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 15 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 1500µF