35ZLG4.7MEFCTZ4X7
RubyconRubycon
35ZLG4.7MEFCTZ4X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ZLG4.7MEFCTZ4X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35ZLG4.7MEFCTZ4X7.pdf2.35ZLG4.7MEFCTZ4X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ZLG4.7MEFCTZ4X7
Číslo dielu 35ZLG4.7MEFCTZ4X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1339352 pcs Dátový hárok 1.35ZLG4.7MEFCTZ4X7.pdf2.35ZLG4.7MEFCTZ4X7.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 34.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.059" (1.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 640 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 4.7µF