35YXJ47MT15X11
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35YXJ47MT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35YXJ47MT15X11.pdf2.35YXJ47MT15X11.pdf
  • správa
Špecifikácie 35YXJ47MT15X11
Číslo dielu 35YXJ47MT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1128574 pcs Dátový hárok 1.35YXJ47MT15X11.pdf2.35YXJ47MT15X11.pdf
tolerancia 47µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXJ
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 35V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 250mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 35YXJ47MT15X11
Životnosť @ Temp. - impedancia 400 mOhm
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 47µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
aplikácia 5000 Hrs @ 105°C