35YXH3300MEFCGC16X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35YXH3300MEFCGC16X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35YXH3300MEFCGC16X40.pdf2.35YXH3300MEFCGC16X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 35YXH3300MEFCGC16X40
Číslo dielu 35YXH3300MEFCGC16X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61162 pcs Dátový hárok 1.35YXH3300MEFCGC16X40.pdf2.35YXH3300MEFCGC16X40.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.856A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.08A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 45 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 13 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3300µF aplikácia General Purpose