35YXH220MEFCT78X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35YXH220MEFCT78X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35YXH220MEFCT78X16.pdf2.35YXH220MEFCT78X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35YXH220MEFCT78X16
Číslo dielu 35YXH220MEFCT78X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 393464 pcs Dátový hárok 1.35YXH220MEFCT78X16.pdf2.35YXH220MEFCT78X16.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 420mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 87 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF