35YXG3900M18X40
RubyconRubycon
35YXG3900M18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35YXG3900M18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35YXG3900M18X40.pdf2.35YXG3900M18X40.pdf
  • správa
Špecifikácie 35YXG3900M18X40
Číslo dielu 35YXG3900M18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4463 pcs Dátový hárok 1.35YXG3900M18X40.pdf2.35YXG3900M18X40.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.996A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.28A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1292
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 12 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3900µF aplikácia General Purpose