35VXG4700MEFC25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35VXG4700MEFC25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35VXG4700MEFC25X30.pdf2.35VXG4700MEFC25X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 35VXG4700MEFC25X30
Číslo dielu 35VXG4700MEFC25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 49947 pcs Dátový hárok 1.35VXG4700MEFC25X30.pdf2.35VXG4700MEFC25X30.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria VXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.87A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1505A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF