35USG8200MEFCSN22X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35USG8200MEFCSN22X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
listoch: 1.35USG8200MEFCSN22X40.pdf2.35USG8200MEFCSN22X40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35USG8200MEFCSN22X40
Číslo dielu 35USG8200MEFCSN22X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42963 pcs Dátový hárok 1.35USG8200MEFCSN22X40.pdf2.35USG8200MEFCSN22X40.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria USG Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.991A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-3917
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 8200µF aplikácia General Purpose