35TXW820MEFC10X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35TXW820MEFC10X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35TXW820MEFC10X30.pdf2.35TXW820MEFC10X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 35TXW820MEFC10X30
Číslo dielu 35TXW820MEFC10X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 89237 pcs Dátový hárok 1.35TXW820MEFC10X30.pdf2.35TXW820MEFC10X30.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF