35TLV680M12.5X13.5
RubyconRubycon
35TLV680M12.5X13.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35TLV680M12.5X13.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35TLV680M12.5X13.5.pdf2.35TLV680M12.5X13.5.pdf3.35TLV680M12.5X13.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 35TLV680M12.5X13.5
Číslo dielu 35TLV680M12.5X13.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TLV Ripple Current @ nízkej frekvencie 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2108-6
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 65 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF