35TGV560M12.5X16
RubyconRubycon
35TGV560M12.5X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35TGV560M12.5X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
listoch: 1.35TGV560M12.5X16.pdf2.35TGV560M12.5X16.pdf3.35TGV560M12.5X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 35TGV560M12.5X16
Číslo dielu 35TGV560M12.5X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria TGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2677-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 74 mOhm @ 100kHz Detailný popis 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 74 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 560µF aplikácia Automotive