35ST684MA23216
RubyconRubycon
35ST684MA23216 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35ST684MA23216
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 35ST684MA23216
Číslo dielu 35ST684MA23216 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65109 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 35V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená 1189-1820-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapacitné 0.68µF