35RX3056MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35RX3056MT15X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
listoch: 1.35RX3056MT15X11.pdf2.35RX3056MT15X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 35RX3056MT15X11
Číslo dielu 35RX3056MT15X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 837057 pcs Dátový hárok 1.35RX3056MT15X11.pdf2.35RX3056MT15X11.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapacitné 56µF